CLIPSO lubos yra antistatinės, t.y. neleidžia kauptis dulkėms. Specialios rūšies CLIPSO audinys tinkamas netgi operacinės patalpoms su griežčiausiais higienos reikalavimais. Produktas turi tarptautinius higienos sertifikatus. Lyginant su PVC plėvelės lubomis, CLIPSO turi ir kitą neginčijamą pranašumą – be sujungimo CLIPSO gali būti 5,10 m pločio ir net 50 m ilgio. Retais atvejais nutinka, jog patalpos abu matmenys didesni nei 5 m, o ir tokiu atveju – CLIPSO sujungimas labai estetiškas. CLIPSO įtempiamųjų lubų įrengimas, be abejonės, visiškai saugus – audinys tiesiog mechaniniu būdu (specialia mentele) įspraudžiamas į tvirtinimo profilį ir tarsi styga įtempiamas. Montavimo metu nenaudojamos jokios dujinės patrankos.

CLIPSO, kai yra reikalingi interjero akcentai, turi kitas galimybes: šviečiančias CLIPSO ir CLIPSO su vaizdais.

Su Clipso galima sukurti ispudingus interjero akcentus.

Visgi svarbiausia CLIPSO lubų užduotis – pakeisti gipso kartoną. Ir pats svarbiausias privalumas – CLIPSO įtempiamosioms luboms suteikiama 10 metų garantija nuo įtrūkimų. Nesvarbu, ar tai naujos ar senos patalpos, monolitinės, mūrinės ar karkasinės konstrukcijos, jos visada natūraliai juda, o skirtumai tik judėjimo intensyvume. Net ir nedidelių sienų ar konstrukcijų „vaikščiojimų“ gipso kartono apdaila dažniausiai neatlaiko, ypač silpni yra sienų ir lubų sujungimai, plokščių siūlės lubose. Egzistuoja ir didesnė problema – gipso kartono technologija siekiant sutaupyti dažnai naudojama netinkamai, tai dar labiau pagreitina įtrūkimų atsiradimą.

CLIPSO įtempiamosios lubos tvirtinamos patalpos perimetru prie perdangos arba prie sienos. Kad ir kaip judėtų konstrukcijos, įtemptas CLIPSO audinys judės kartu, todėl neįmanoma, kad susidarytų įtrūkimas. Svarbi savybė – CLIPSO įtempiamosios lubos įrengiamos itin greitai. 70 – 120 kv.m. būstą dviejų montuotojų brigada įrengia per 2-4 dienas. CLIPSO įtempiamųjų lubų įrengimą iliustruoja tokia seka: PATALPOS MATAVIMAS + TIKSLIOS SĄMATOS PARENGIMAS + TVIRTINIMO PROFILIO LYGIO NUSTATYMAS IR JO TVRITINIMAS + AUDINIO ĮTEMPIMAS. Svarbiausia, montuojant CLIPSO nėra jokių dulkių, triukšmo, nesklinda nemalonūs kvapai – CLIPSO audinys atkeliauja pilnai paruoštas dar gamykloje – jo nereikia netgi dažyti. Patalpos nešiukšlinamos, nereikia uždengti sienų, grindų. Patalpose gali būti netgi neišnešti baldai.

Galiausiai CLIPSO įtempiamosios lubos ypač taupo patalpos aukštį. CLIPSO tvirtinimo profilį tvirtinant prie perdangos, patalpos aukštis sumažėja tik 1,2 cm. Prie sienos – 3 cm. Palyginimui, gipso kartono lubų konstrukcija reikalauja bent 8 – 10 cm.

Ant CLIPSO įtempiamųjų lubų montuojami bet kokie įprasti objektai: pakabinami ir integruojami šviestuvai, ventiliacijos grotelės, oro padavimo kanalai ir t.t. Virš CLIPSO audinio tvirtinami reguliuojami laikikliai, o po audinio ištempimo į šiuos laikiklius tvirtinami norimi elementai.

Ypatinga CLIPSO rūšis – akustinės lubos. Pritaikytos kino, koncertų salėms. Tai CLIPSO audinys su mikroperforacijomis, kuris gali sugerti net 90% patalpos garso.

AKUSTINĖS

DRĖGMEI ATSPARIOS

NESTANDARTINŲ FORMŲ

ŠVIEČIANČIOS