PRITAIKYTOS KINO, KONCERTŲ SALĖMS IR PRIVATIEMS INTERJERAMS

Ypatinga CLIPSO rūšis – akustinės lubos. Pritaikytos kino, koncertų salėms ir privatiems interjerams, kam aktualu akustinis konfortas. Tai CLIPSO audinys su mikroperforacijomis, kuris gali sugerti net 90% patalpos garso.

Nereikia nė minėti, kad triukšminga darbo aplinka kelia įtampą ir blaško. Patalpų akustika apibūdina garso elgseną erdvėje. Jeigu patalpoje yra mažai garsą absorbuojančių paviršių, garsas atšokinės nuo paviršių, ir tai truks ilgai, kol garsas nuslops. Norint sumažinti triukšmą, reikia atsižvelgti į du veiksnius: triukšmo šaltinį ir plačiai naudojamas kietas, garsą atspindinčias paviršiaus medžiagas. Eliminuoti triukšmo šaltinius yra nerealu. Bet yra kita išeitis. Naudojant pirmąsias pasaulyje užpatentuotas besiūles įtempiamąsias lubas „Clipso“ galima geriau suvaldyti triukšmą ir sukurti palankią darbui ir sveikatai aplinką.

Įtempiamosios lubos „Clipso“ – aukštos klasės ekologiškų žaliavų ir naujausių gamybos technologijų derinys, atitinkantis aukščiausius šiuolaikinėms apdailos medžiagoms keliamus reikalavimus. Įtempiamosios akustinės lubos „Clipso acoustique“ pagamintos iš ypatingos specialios drobės, kuri turi 250 tūkst. perforacijų viename kvadratiniame metre.

Perforuota lubų drobė Clipso-495D (495AC) sėkmingai taikoma akustinių lubų sistemoms kartu su porėtaisiais sugėrikliais (akmens vata), tokiu būdu įtempiamosios lubos „Clipso acoustique“ įgalina pasiekti akustinio sugerties koeficiento reikšmes artimas vienetui ir pasiekti optimalų reverberacijos laiką patalpoje, kuris nesukeltų nemalonių pojūčių. Šis sprendimas tinkamas biuruose, konferencijų salėse ir bet kuriose kitose patalpose, kur būtina pagerinti supančią aplinką.